top of page
Za kulisami!

Za kulisami!

Odtwórz Wideo

Miejsce spotkań – luźna wymiana na temat partycypacji młodzieży

Luźna wymiana PNWM to nie sesja szkoleniowa, lecz spotkanie online w swobodnej atmosferze. To miejsce, gdzie członkowie całej naszej "rodziny PNWM" dyskutują na określone tematy.  Najważniejsza w tych spotkaniach jest wasza aktywność, chęć podzielenia się waszymi doświadczeniami i przemyśleniami.

Nasze trzecie już spotkanie, czyli spotkanie stałych bywalców, poświęcony jest tematowi uczestnictwa w spotkaniach młodzieży.  Razem z trenerką Weroniką Idzikowską chcemy podyskutować o tym, co oznacza uczestnictwo w międzynarodowych spotkaniach młodzieży, jakie są wasze pozytywne doświadczenia, z jakimi problemami się zetknęliście i jakie pytania pozostały jeszcze bez odpowiedzi. A zatem zgłoście chęć udziału w spotkaniu, przygotujcie coś zimnego do picia albo zaparzcie sobie herbatę i opowiedzcie nam, jakie są wasze doświadczenia związane z udziałem młodzieży w projektach wymiany.

Następny termin:

14.09.2021 16.00-17.30

timer.png

90 Min.

Język: polski + niemiecki

Zainteresowani, którzy planują projekty lub mają już doświadczenie w przeprowadzaniu takich projektów. Zapraszamy do wspólnej rozmowy i wymiany doświadczeń.

Rejestracja zakończona
bottom of page