top of page
Zip-Zap: Animacja językowa (nie tylko) online

Zip-Zap: Animacja językowa (nie tylko) online

Odtwórz Wideo

Zip-Zap II:

Animacja językowa (nie tylko) online

Animacja językowa jest dzisiaj niezbędnym elementem polsko-niemieckich spotkań młodzieży. Na czym polega i czemu właściwie służy? Jak umiejętnie wpleść elementy animacji językowej w zaplanowane spotkanie i o czym pamiętać przy realizacji ćwiczeń?

Na te pytania odpowiemy podczas naszego seminarium, którego głównym celem jest przećwiczenie wybranych metod animacji językowej online. Podpowiemy także, jak te same ćwiczenia przeprowadzić w sytuacji spotkań stacjonarnych i jak je modyfikować, aby wpisały się w specyfikę konkretnego projektu.

W ciągu roku oferujemy dwa szkolenia z animacji językowej (Zip-Zap I i Zip-Zap II). Różnią się one prezentowanymi metodami. Możliwe jest uczestnictwo zarówno w jednej części, jak i w dwóch. Tutaj zgłaszają się Państwo na 30.10.

Zgłoszenia od 20 września

Terminy:

16.10.2023 | godz. 16-18.00

24.10.2023 | godz. 16-18.00

timer.png

120 min.

Język szkolenia

polski (24.10)

niemiecki (16.10)

Grupa docelowa:

Organizatorki i organizatorzy polsko-niemieckich spotkań młodzieży, osoby zainteresowane animacją językową, poszukujące informacji i inspiracji.

Ponieważ seminarium ma charakter warsztatowy, ważne jest stabilne połączenie internetowe oraz aktywny udział w ćwiczeniach (z mikrofonem
i kamerką).

bottom of page