top of page
Zip-Zap: Animacja językowa (nie tylko) online

Zip-Zap: Animacja językowa (nie tylko) online

Odtwórz Wideo

Zip-Zap I:

Animacja językowa (nie tylko) online

Animacja językowa jest dzisiaj niezbędnym elementem polsko-niemieckich spotkań młodzieży. Na czym polega i czemu właściwie służy? Jak umiejętnie wpleść elementy animacji językowej w zaplanowane spotkanie i o czym pamiętać przy realizacji ćwiczeń?

Na te pytania odpowiemy podczas naszego seminarium, którego głównym celem jest przećwiczenie wybranych metod animacji językowej online. Podpowiemy także, jak te same ćwiczenia przeprowadzić w sytuacji spotkań stacjonarnych i jak je modyfikować, aby wpisały się w specyfikę konkretnego projektu.

W ciągu roku oferujemy dwa szkolenia z animacji językowej (Zip-Zap I na wiosnę i Zip-Zap II na jesieni). Różnią się one prezentowanymi metodami. Możliwe jest uczestnictwo zarówno tylko w jednej części,
jak i w dwóch. 

Niestety brak już wolnych miejsc na warsztaty
26 lutego!

 

4 marca odbędą się te same warsztaty w języku niemieckim. Zapisy uruchomimy 20 lutego! Zapraszamy!

Terminy:

26.02.2024 | godz. 16-18.00 - brak wolnych miejsc

4.03.2024 | godz. 16-18.00 -

zapisy od 20 lutego

timer.png

120 min.

Język szkolenia

polski - 26.02

niemiecki - 4.03

Grupa docelowa:

Organizatorki i organizatorzy polsko-niemieckich spotkań młodzieży, osoby zainteresowane animacją językową, poszukujące informacji i inspiracji.

Ponieważ seminarium ma charakter warsztatowy, ważne jest stabilne połączenie internetowe oraz aktywny udział w ćwiczeniach (z mikrofonem
i kamerką).

Rejestracja zakończona!